Üritused

2004/2005

Neljapäeval, 21.aprillil Jüri-Maripäev.

Esmaspäeval, 11.aprillil Kilekotishow.

Esmaspäeval, 4.aprillil korraldas 7.klass Värvilise päeva. Vastavalt loosile olid õpilased riietunud rohelisse (5.kl.), kollasesse (6.kl.), roosasse (7.kl.), musta (8.kl.) ja  helesinisesse (9.kl.). Õpetajad olid ka "värvilised", vastavalt, milline klass oli jõudnud nad ennem värvata. Stiilipuhtam oli 9.klass. Iga klass esitas midagi seoses oma värviga. Parimaks peeti 8.klassi näidendit "Mustmütsike".

Neljapäeval, 17.märtsil toimus Playback show, kuhu olid kutsutud ka maakonna koolid. Saabus ainult Valgjärve kolme õpilasega. Võistluse tingimuseks oli esitada kohustuslik laul "Võilill" ja  teine laul vabalt valida. I koht Krootuse, II koht Valgjärve eurolaul "Let's get loud", III koht Krootuse "Võilille" laul.

Teisipäeval, 15 märtsil said "4"-"5"-lised tunnistused aktusel, peale selle toimus 5.-9.klassi emakeeletund.

Esmaspäeval, 14.märtsil algklassidel "Kirjanduslik karneval".

Neljapäeval, 10.märtsil viis 9.klass läbi õpilastevahelise "Rooside sõja". Eelnevalt toimus küsitlus, et saada populaarsemad vastused teada. Saatejuhiks Helmer, abilisteks Janeli, Katrin ja Kaia. Võitsid "Ristiisad" (Lilian, Egert, Kerttu, Janar)

Neljapäeval, 3.märtsil oli matemaatikapäev, kus räägiti "Känguru" võistlusest, analüüsiti peastarvutamise ülesandeid, õpilaste suhtumist matemaatikasse, lahendati nupuülesandeid. Viimaste lahendamise eest jagati "Sigmasid" (matemaatikute raha), nende eest sai osta matemaatikas vajaminevaid asju. I koha võitis 9.klass.

Kolmapäeval, 23.veebruaril Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert.

Teisipäeval, 8.veebruaril vastlapäev. Algklasside õpilased lasid liugu Karilatsi küla Mesikamäe talu mõhnadel. Suuremad klassid võislesid saalis ja ümber koolimaja suusaradadel.

Leivanädala raames toimus kolmapäeval, 6.oktoobril klassidevaheline vigurvõileibade valmistamine ja neljapäeval, 7.oktoobril leibade küpsetamine leivakombinaadist saadud taignast.

Neljapäev, 30.september oli koolis eriline: kell 9 esines mustkunstnik, peale kolmandat tundi jagati parimatele aiatöölistele autasusid, kell 13.50 starditi traditsioonilisele Karaski-Krootuse jooksule.