Üritused
2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 |
2006/2007
25.-26.juuli - 7.klass ekskursioonil Hiiumaal
18.-19.juuni - 5.-6.klass ekskursioonil Hiiumaal
5.juuni - 4.klass Palojärve ääres koos vanematega
1.juuni - Tutipäev
1.juuni - Lastekaitsepäevaüritus "Me saame hakkama" Kanepis
31.mai - koolis kevadpidu
29.mai - 1.klass ekskursioonil
28.mai - 4.klass Ihaste hotellis klassiõhtut pidamas
25.mai - spordipäev 1.-4.klassini
24.mai - spordipäev 5.-9.klassini
24.mai - 2. ja 3.klass ekskursioonil Rõuges
23.mai - 5. ja 8.klass Tartus ekskursioonil Lennundusmuuseumis ning poisid Tartu vanglaga tutvumas ja tüdrukud sulistasid samal ajal Auras.
12.mai - 7.klass ekskursioonil Riia Mootoritemuuseumis ja Jurmala veepargis.
30.aprill - Nõidade päev - nõiakassipiltide joonistamine ja näitus.
29.aprill - Vabariiklikul Tähelepanu, start! I koht.
25.aprill - 3.klassi klassiõhtu
24.aprill - 5.klassi klassiõhtu "5.klass otsib oma superstaari".
23.aprill - 7.klassi korraldatud "Aastad spordis, muusikas ...", kus iga klass tutvustas midagi aastatest 1930.-2007. ja unistati tulevikuaastast 2050.
17.aprill - Tüdrukute korvpall Põlvas.
13.aprill - Tähelepanu, stardi poolfinaalis Põltsamaal saavutati 4.koht, pääs finaali.
12.aprill - Põlva maakonna koolide 6.-9. klasside tüdrukute meistrivõistlustel korvpallis II koht.
11.aprill - 1.-5.klass Põlvas vaatamas Rakvere teatri etendust "Pipi Pikksukk".
4.aprill - alaealiste komisjoni sekretär vestlemas komisjoni tööst ja õigusrikkumistest.
30.-31.märts - algklasside õpetajad Viljandis vabariiklikul õpetajate teatrifestivalil "Sillad" etendusega "Kui ma ükskord ..."
29.märts - võistlusel Tähelepanu, start! maakonnas II koht.
16.märts - emakeelepäeva tähistamine - aktus, viktoriin.
15.märts - "4"-"5"-lised ujumas Põlvas.
14.märts - kirjanduslik karneval klubis.
14.märts - emakeelepäev algklassidele. Lapsed lugesid luuletusi eesti keele ja Eestimaa kohta.
13.märts - Ilusa käekirja konkurss. Ilusama käekirjaga õpilased: 1.klassis Gert Air, Kristiina, Hanna Elisabeth, 2.klassist Karina, Kete Ly, Riin Marii, 3.klassist Daigi Riin, Leiki, Märt ja 4.klassist Kerli, Alar, Helen
7.märts - 8.klassi korraldatud "Juuksurite" konkurss
6.märts - poksikoti avamine koos esimese treeninguga
2.märts - Greete Härma võitis Põllumajandusministeeriumi poolt välja pakutud "Toidukilva" mälumängul reisi Itaaliasse (Firenzesse).
20.veebruar - vastlapäeva tähistamine.
15.veebruar - algklassid Põlvas Moskva tsirkuse etendust vaatamas.
15.veebruar - sõbrapäevadisko ansambliga "Paradise Crew" Räpinas.
14.veebruar - algklassidel töötas sõbrapäeva postkast, valiti kooli sõbralikumad tüdruk (Inge-Reed), poiss (Juss) ja õpetaja (Karin), loositi Valentin (Siim) ja Valentina (Greete).
14.veebruar - 8.klass bowlingut mängimas Otepääl.
14.veebruar - 4.klass käis Tartus uisutamas ja bowlingut mängimas.
13.veebruar - Eesti koolinoorte mälumäng 2007 Põlvamaa eelvoorus IV koht (Liisi, Epp, Kerli, Jaanus).
8.veebruar - 1.-5.klass liitusid projektiga "Tere, kevad!"
2.veebruar - 8.-9.klass Tartu rahu 87.aastapäevale pühendatud üritusel Tartus.
23.-24.jaanuar - Põlva- ja Võrumaa õpilaste matemaatikaolümpiaadiks ettevalmistavast laagrist võtsid osa Liisi Juhkam 9.klassist ja õpetaja Rita Punning.
23.jaanuar - 5.klass Pühajärve puhkekeskuses bowlingut mängimas.
17.jaanuar - matemaatikaolümpiaad koolis.
16.jaanuar - 4.kl. klassiõhtu.
11.jaanuar - 1. ja 5.klass RMK Metsasemu talvematkal Taevaskojal.
Detsember - koolinoorte tervisliku toitumise programmi Ampser detsembrikuu mälumängu võitis Greta Pentsa.
22.detsember - 1. ja 5.klass vaatamas multifilmi "Shrek"
21.detsember - kooli jõulupidu.
14.detsember - 5.klassi korraldatud üritus "Mängime vanu jõulumänge!"
13.-14.detsember - tüdrukud korvpallivõistlustel
13.detsember - 2.-4.klass üritusel "Jõulud mõisas" Moostes
12.detsember - maakondlik võistlus "Tähelepanu, start!" Krootusel, saavutati I koht
7.detsember - 5.klass veekeskuses Aura
7.detsember - 7. ja 9.klassi õpilased osalesid Kohtla-Järve ja Ahtme taidlejate kontserdil Värskas
6.detsember - korvpallivõistlustel
5.detsember - lastevanemate koosolek teemadel: 1)Lapse tunnustamine, kiitus ja karistus; 2)Kultuuri- ja usundiõpetus koolis
4.detsember - 1.-4.klass Kiidjärve RMK radadel
1.detsember - rahvastepallivõistlustel
1.detsember - Rammumees 2006 Tilsis, võistles Jaanus Kolesnikov
29.november - algklassid kinos Tartus
24.novembr - kadripäeva tähistamine mängude ja lauludega
24.november - rahvastepallivõistlus Põlvas
24.november - 3.klassi kadripäevane klassiõhtu
17.november - 9.klassi korraldatud Tantsuvõistlus
16.november - maakondlik Nuputa viktoriin: 5.-6.kl. võistkond saavutas 6.koha, 7.kl. võistkond I koha.
15.november - 5.-7.klasside Nuputa viktoriin.
14.november - 5.klassi klassiõhtu.
14.november - maakonna 4.-5.klassi rahvastepallivõistlus, tüdrukud said I koha.
11.november - maakondlik luulekonkurss "Tahan Sulle öelda ..."
7.november - võro kiilt tutvustav mäng Põlva Ttalurahvamuuseumis
3.-4.november - kümme 7.-9.klassi noort võtsid osa maaelukutseid tutvustavast seminarist Taevaskojas, külastades ja tutvudes erinevate Põlvamaa ettevõtetega.
27.oktoober - 1.-5.klass Tartu "Vanemuises" vaatamas etendust "Suur kuri hunt", ekskursioon teatris
25.oktoober - algklassid Kiievi liliputtide tsirkuseetendusel Põlvas
23.oktoober - algklassid Krootuse Rahvamajas vaatamas filmi "Bullerby lapsed"
23.oktoober - algklassidele 4.klassi lindistatud kuuldemäng "Koll Kalli"
20.oktoober - algklassid Krootuse Rahvamajas vaatamas näitetrupp "Mängu" etendust "Võlukook"
17.oktoober - 5.klass ajalehe Koit toimetuses
16.oktoober - 6.klass veekeskuses Aura
13.oktoober - 4. ja 7.klass veekeskuses Aura
13.oktoober - leivavoldikute lühitutvustus
12.oktoober - 8.klass Otepää seikluspargis
11.oktoober - Lõuna Pagari leivatoodete tutvustus
6.oktoober - Õpetajate päeva tähistamine (aktus, 9.klassi õpilased õpetajate eest tundides)
4.oktoober - 1.klass Põlva Talurahvamuuseumi vanaaegses koolitunnis
3.oktoober - Põlva päästeameti töötaja rääkis 1.klassile päästetöötajate tööst ja tuleohutusest
3.oktoober - jooksukross Värskas
2.oktoober - 5.klass Kiidjärve matkarajal
27.september - Karaski-Krootuse jooks
25.september - 1.klass Krootuse külaraamatukogus
18.september - algklassid Tartus kinos Leiutajateküla Lottet vaatamas
16.september - 8.klassi matk Mustjärve äärde
14.september - 1., 4. ja 5.klass Varbuses Maanteemuuseumis liiklusohutusepäeval
8.september - Tervisepäev: 1.-5.klass Varbuse matkarajal, 6.-9. Penijärve matkarajal.
1.september – Avaaktus