Üritused

2004/2005 2005/2006 2006/2007

2007/2008

19.juuni - lõpupidu

1.juuni -  1.-3.klassi õpilased esinesid lastekaitsepäeva üritusel Põlvas näidendiga "Kitsetall, kes oskas lugeda üle kümne"

30.mai - kooli kevadpidu

30.mai - 1.-4.klass matkal Hilba jõe äärde ja tagasi.

30.mai - 5.-8.klass spordipäev

30.mai - 9.klassi tutipäev

29.mai - 8.klassi klassiõhtu Ala Juusa puhkemajas.

22.mai - 8. ja 9.klassi õpilaste ekskursioon Tallinna, kus tutvuti presidendi lossiga Kadriorus, riigikogu maja ja tegemistega Toompeal ning millega tegeleb vabariigi valitsus Stenbocki majas.

21.mai - 2. klassi ekskursioonil Tartus.

15.mai - 2.klass osales RMK programmis "Maailm läbi sipelga silmade", käies Kiidjärvel sipelgate õpperajal metsakuklaste pereelu, majandust ja asustust uurimas.

9.mai - näitering esitas luulepõimiku emadepäeva puhul läbi kooliraadio

7.mai - 2. ja 6.klass osales programmis "Õpime linde tundma", juhendas kooli vilistlane Tarmo Evestus (Otepää Looduspargi loodushoiu spetsialist).

5.mai - algklassid külastasid Tartus Teaduskeskuse AHHAA spordinäitust.

2.mai - Õpilased ja õpetajad osalesid koristustöödel valla keskuses ja maanteedel.

30.aprill - koolis liikusid ringi nõiad.

29.aprill - fotograaf koolis.

24.aprill - Võrumaa Kutsehariduskeskus tutvustas oma kooli.

15.aprill - rahvamajas teatrietendus  "Kadunud kroon".

14.aprill - Guido Ernitsa koolitus teemal "Suits, alkohol, narkootikumid" õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele.

9.aprill - Põltsamaa Ametikool tutvustas õppimisvõimalusi koolis.

1.aprill - Jüri-Mari päev (poisid riietusid tüdrukuteks, tüdrukud poisteks, ka õpetajad)

28.-29.märts - 9.klass ekskursioonil Lätis.

13.-19.märts - 8.klass ekskursioonil Tšehhimaal.

1.märts - maakondlikul kooliteatrite festivalil Põlvas meie kooli 1.-3.klassi õpilased näidendiga "Kitsetall, kes oskas lugeda üle kümne" said lauraaditiitli, Kata Kindsigo (1.kl) sai parima osatäitja auhinna algklasside tütarlaste vanusegrupis.

28.veebruar - 9.klass ujumas Põlvas.

27.veebruar - 2.klass osales Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse poolt väljakuulutatud VVV matkamängus.

22.veebruar - Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus valla rahvamajas, kus esines kolm põlvkonda: lasteaed, kool, täiskasvanud. 9.klassile andis ühiskonnaõpetusetundi Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas.

22.veebruar - 6.klassi klassiõhtu.

21.veebruar - 8.klass ujumas Põlvas.

20.veebruar - 2.klass liitus projektiga "Tere, Kevad!".

18.veebruar - 2.klass Tartu veekeskuses Aura.

14.veebruar - Sõbrapäeval valiti sõbralik tüdruk (Kete Ly Palo, Lilian Seeme) ja sõbralik poiss (Fredy Palo, Juss Maidla) ning sõbralik õpetaja (Karin Valdas). Selle aasta Valentina Daigi-Riin Pokbinder ja Valentin Andres Jaaska.

14.veebruar - 9.klass piljardit mängimas Kõlleste piljardiklubis.

14.veebruar - 7.klass ujumas Põlvas.

7.veebruar - 6.klass ujumas Põlvas.

5.veebruar - Vastlalaat ja Vastlapäeva jõukatsumised.

4.veebruar - õpilaste mälumängu meistrivõistlused - 4. koht (Meelis Lahtvee, Hannes Härma, Imre Vätson, Lilian Seeme).

31.jaanuar - algklassidele viktoriin.

31.jaanuar - 5.klass ujumas Põlvas.

24.jaanuar - 4.klass ujumas Põlvas.

17.jaanuar - koolisisene matemaatikaolümpiaad.

17.jaanuar - 2.-3.klass ujumas Põlvas.

20.detsember - jõulupidu

18.detsember - algklassid teatris "Vanemuine" vaatamas etendust "Lumekuninganna".

14.detsember - Jõululaat koolis korraldajaks 5.klass.

12.detsember - 2.klass küpsetas piparkooke ja külastas Põlva Talurahvamuuseumis Jõulumaad.

10.detsember - Teise advendiküünla süütamine koolis (I küünal valla kuuse juures, III lasteaias, IV valla jõulupeol).

7.detsember - 8.klass Pärnu Terviseparadiisi veekeskuses.

4.detsember - 2.klassi klassiõhtu.

30.november - "Talendijahi" trummipoisi Martin Hoolma kontsert- esinemine.

29.november - Täispikka multifilmi "Džungliloom Hugo" vaatamas Krootuse rahvamajas.

23.november - 9.klass Värska veekeskuses.

16.november - Jäätmepäev koolis, tutvustati prügi sorteerimise vajalikkust: 1.-5.klassil joonistamis-kleepimisvõistlus, 6.-9.klassid ekskursioonil Paikre jäätmekäitluskeskuses.

15.november - 8.-9.klassi õpilased osalesid Põlvas noortekonverentsil "Edu kultus".

14.november - 1.-7.klass esitas Astrid Lindgreni 100.sünniaastapäeva puhul katkendeid tema loomingust.

12.november - Nuputa viktoriin 5.-7.klassini, võitis võistkond koosseisus Kerli Suur (6.kl.), Hedvig Saare (6.kl.), Kessu Kindsigo (5.kl.), Helen Rebane (5.kl.).

9.november - 1.-4.klass Tartu Sadamateatris etendust "Kass, kes kõndis omapead" vaatamas.

9.november - vanemate klasside näitering esitas luulepõimiku isadepäeva puhul läbi kooliraadio.

8.november - 1.klass tähistas "Sügise sünnipäeva" (luuletused sügisest, sügisannid, mängud).

27.oktoober - Karaski-Krootuse kooli endiste õpilaste ja töötajate kokkutulek.

25.oktoober - 5.klassi klassiõhtu.

24.oktoober - 7.klassi üritus "Kool vs direktor", mille võitis direktor.

24.oktoober - 7.klassi klassiõhtu.

22.oktoober - 6.klass liitus projektiga "Suitsuprii klass".

18.oktoober - 9.klass külastas Põlva leivakombinaati.

16.oktoober - 6.klassi klassiõhtu.

11.oktoober - lastevanemate koosolek teemal "Kuidas last mõistvalt ära kuulata ja tema probleeme lahendada" - Vaike Kumari.

5.oktoober - 9.klass korraldas õpetajate päeva puhul aktuse ja ekskursiooni Taevaskotta õpetajatele ja teenindavale personalile.

4.oktoober - 5.-6.klass Põlvas kinos Ekraan vaatamas animafilmi "Võimsad lained".

27.september - Karaski-Krootuse jooks

17.september - 5.-6.klass külastas Otepää seiklusparki.

14.september - Tervisepäeval koolis esmaabi andmise õpetus, 8.-9.klass tutvus Põlva päästekomando tööga.

14.september - 1.-2.klass Põlva Talurahvamuuseumis muuseumitunnis (vanaaegne rehielamu ja elu selles).

10.september - Algklassid jõelaev "Lonnyga" Ahja jõe paisjärvel sõitmas.

3.september - Avaaktus