Üritused
2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 |
2007/2008
19.juuni - lõpupidu
1.juuni - 1.-3.klassi õpilased esinesid lastekaitsepäeva üritusel Põlvas näidendiga "Kitsetall, kes oskas lugeda üle kümne"
30.mai - kooli kevadpidu
30.mai - 1.-4.klass matkal Hilba jõe äärde ja tagasi.
30.mai - 5.-8.klass spordipäev
30.mai - 9.klassi tutipäev
29.mai - 8.klassi klassiõhtu Ala Juusa puhkemajas.
22.mai - 8. ja 9.klassi õpilaste ekskursioon Tallinna, kus tutvuti presidendi lossiga Kadriorus, riigikogu maja ja tegemistega Toompeal ning millega tegeleb vabariigi valitsus Stenbocki majas.
21.mai - 2. klassi ekskursioonil Tartus.
15.mai - 2.klass osales RMK programmis "Maailm läbi sipelga silmade", käies Kiidjärvel sipelgate õpperajal metsakuklaste pereelu, majandust ja asustust uurimas.
9.mai - näitering esitas luulepõimiku emadepäeva puhul läbi kooliraadio
7.mai - 2. ja 6.klass osales programmis "Õpime linde tundma", juhendas kooli vilistlane Tarmo Evestus (Otepää Looduspargi loodushoiu spetsialist).
5.mai - algklassid külastasid Tartus Teaduskeskuse AHHAA spordinäitust.
2.mai - Õpilased ja õpetajad osalesid koristustöödel valla keskuses ja maanteedel.
30.aprill - koolis liikusid ringi nõiad.
29.aprill - fotograaf koolis.
24.aprill - Võrumaa Kutsehariduskeskus tutvustas oma kooli.
15.aprill - rahvamajas teatrietendus "Kadunud kroon".
14.aprill - Guido Ernitsa koolitus teemal "Suits, alkohol, narkootikumid" õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele.
9.aprill - Põltsamaa Ametikool tutvustas õppimisvõimalusi koolis.
1.aprill - Jüri-Mari päev (poisid riietusid tüdrukuteks, tüdrukud poisteks, ka õpetajad)
28.-29.märts - 9.klass ekskursioonil Lätis.
13.-19.märts - 8.klass ekskursioonil Tšehhimaal.
1.märts - maakondlikul kooliteatrite festivalil Põlvas meie kooli 1.-3.klassi õpilased näidendiga "Kitsetall, kes oskas lugeda üle kümne" said lauraaditiitli, Kata Kindsigo (1.kl) sai parima osatäitja auhinna algklasside tütarlaste vanusegrupis.
28.veebruar - 9.klass ujumas Põlvas.
27.veebruar - 2.klass osales Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse poolt väljakuulutatud VVV matkamängus.
22.veebruar - Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus valla rahvamajas, kus esines kolm põlvkonda: lasteaed, kool, täiskasvanud. 9.klassile andis ühiskonnaõpetusetundi Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas.
22.veebruar - 6.klassi klassiõhtu.
21.veebruar - 8.klass ujumas Põlvas.
20.veebruar - 2.klass liitus projektiga "Tere, Kevad!".
18.veebruar - 2.klass Tartu veekeskuses Aura.
14.veebruar - Sõbrapäeval valiti sõbralik tüdruk (Kete Ly Palo, Lilian Seeme) ja sõbralik poiss (Fredy Palo, Juss Maidla) ning sõbralik õpetaja (Karin Valdas). Selle aasta Valentina Daigi-Riin Pokbinder ja Valentin Andres Jaaska.
14.veebruar - 9.klass piljardit mängimas Kõlleste piljardiklubis.
14.veebruar - 7.klass ujumas Põlvas.
7.veebruar - 6.klass ujumas Põlvas.
5.veebruar - Vastlalaat ja Vastlapäeva jõukatsumised.
4.veebruar - õpilaste mälumängu meistrivõistlused - 4. koht (Meelis Lahtvee, Hannes Härma, Imre Vätson, Lilian Seeme).
31.jaanuar - algklassidele viktoriin.
31.jaanuar - 5.klass ujumas Põlvas.
24.jaanuar - 4.klass ujumas Põlvas.
17.jaanuar - koolisisene matemaatikaolümpiaad.
17.jaanuar - 2.-3.klass ujumas Põlvas.
20.detsember - jõulupidu
18.detsember - algklassid teatris "Vanemuine" vaatamas etendust "Lumekuninganna".
14.detsember - Jõululaat koolis korraldajaks 5.klass.
12.detsember - 2.klass küpsetas piparkooke ja külastas Põlva Talurahvamuuseumis Jõulumaad.
10.detsember - Teise advendiküünla süütamine koolis (I küünal valla kuuse juures, III lasteaias, IV valla jõulupeol).
7.detsember - 8.klass Pärnu Terviseparadiisi veekeskuses.
4.detsember - 2.klassi klassiõhtu.
30.november - "Talendijahi" trummipoisi Martin Hoolma kontsert- esinemine.
29.november - Täispikka multifilmi "Džungliloom Hugo" vaatamas Krootuse rahvamajas.
23.november - 9.klass Värska veekeskuses.
16.november - Jäätmepäev koolis, tutvustati prügi sorteerimise vajalikkust: 1.-5.klassil joonistamis-kleepimisvõistlus, 6.-9.klassid ekskursioonil Paikre jäätmekäitluskeskuses.
15.november - 8.-9.klassi õpilased osalesid Põlvas noortekonverentsil "Edu kultus".
14.november - 1.-7.klass esitas Astrid Lindgreni 100.sünniaastapäeva puhul katkendeid tema loomingust.
12.november - Nuputa viktoriin 5.-7.klassini, võitis võistkond koosseisus Kerli Suur (6.kl.), Hedvig Saare (6.kl.), Kessu Kindsigo (5.kl.), Helen Rebane (5.kl.).
9.november - 1.-4.klass Tartu Sadamateatris etendust "Kass, kes kõndis omapead" vaatamas.
9.november - vanemate klasside näitering esitas luulepõimiku isadepäeva puhul läbi kooliraadio.
8.november - 1.klass tähistas "Sügise sünnipäeva" (luuletused sügisest, sügisannid, mängud).
27.oktoober - Karaski-Krootuse kooli endiste õpilaste ja töötajate kokkutulek.
25.oktoober - 5.klassi klassiõhtu.
24.oktoober - 7.klassi üritus "Kool vs direktor", mille võitis direktor.
24.oktoober - 7.klassi klassiõhtu.
22.oktoober - 6.klass liitus projektiga "Suitsuprii klass".
18.oktoober - 9.klass külastas Põlva leivakombinaati.
16.oktoober - 6.klassi klassiõhtu.
11.oktoober - lastevanemate koosolek teemal "Kuidas last mõistvalt ära kuulata ja tema probleeme lahendada" - Vaike Kumari.
5.oktoober - 9.klass korraldas õpetajate päeva puhul aktuse ja ekskursiooni Taevaskotta õpetajatele ja teenindavale personalile.
4.oktoober - 5.-6.klass Põlvas kinos Ekraan vaatamas animafilmi "Võimsad lained".
27.september - Karaski-Krootuse jooks
17.september - 5.-6.klass külastas Otepää seiklusparki.
14.september - Tervisepäeval koolis esmaabi andmise õpetus, 8.-9.klass tutvus Põlva päästekomando tööga.
14.september - 1.-2.klass Põlva Talurahvamuuseumis muuseumitunnis (vanaaegne rehielamu ja elu selles).
10.september - Algklassid jõelaev "Lonnyga" Ahja jõe paisjärvel sõitmas.
3.september - Avaaktus