Üritused

2004/2005 2005/2006 2006/2007 2007/2008 2008/2009
2009/2010

18. juuni - 9. klassi lõpupidu.

4.-5. juuni - 8. klassi ekskursioon Saaremaala.

2. juuni - 4. ja 5. klassi õppeekskursioon Tõmmoja robotfarmi.

1. juuni - Kevadpidu

1. juuni -  9. klassi tutipäev.

26.mai - 4. klassi ekskursioon Tallinna. Käidi Tallinna loomaaias ja tervishoiumuuseumis, imetleti Kadrioru lossi, parki ja Luigetiiki, Russalkat, lauluväljakut, Nevski katedraali, Raekoja platsi, Toompea lossi ja vaadet vanalinnale.

25. mai - 1.-3. klass ekskursioonil Taevaskojas Nõiamaal.

20. mai - Algklasside õpilastel toimus ilusa käekirja konkurss. Ilusamad käekirjad olid: 1. klassis Kelli Parindil, 2. klassis Marian Seemel, 3. klassis Ludvig Kindsigol, 4. klassis Gert Air Allasel.

19. mai - 8. ja 9.klassi õpilastele toimus ekskursioon Tallinna, kus tutvuti presidendi lossiga Kadriorus, riigikogu maja ja tegemistega Toompeal ning uuriti millega tegeleb vabariigi valitsus Stenbocki majas.

18. mai - 2. ja 4. klass  Erastvere looduskeskuses. Osaleti programmis "Kop- kop! Kas te olete kodus?".

11. mai - 4. ja 5. klassil toimus piknik Hilbal.

30. aprill - Fotograaf koolis.

29. aprill - Algklasside õpilastel üritus "Teeme ära".

26. aprill - 4.-7. klass Olustvere mõisas projektis "Maal on mõnus", osaleti looduse, loomade, käsitöö ja eesti toidu õppepäeval.

1. aprill - Toimus koolis Jüri-Mari päev.

16. märts - Algklassid Põlvas teatrietendusel "Kolm suurt soovi"

9. märts -  Järvamaal Valgehobusemäel „Tervist edendavate koolide” talispordipäeval. osalesid 7. klassi õpilased: Kristjan Seeme, Edith Saks, Monika Ojarand, Arlet Määrits ja Kerli Parind.

6. märts - Toimus koolis perepäev. Oodatud olid lapsed koos vanematega. Ühiselt kuulati ja vaadati kontserti, toimusid võistlused nii osavuse kui ka nuputamise alal. Päev lõpetati ühises teelauas.

3. märts - 6. klassi õpilased käisid Võrumaal Kütioru puhkekeskuses mäesuusatamisel.

25. veebruar - 8. ja 9. klassil oli kohtumine karjäärinõustajaga.

20. veebruar - Tähistasime Eesti iseseisvuspäeva viktoriiniga.

16. veebruar - Vastlapäev. Toimus pikema liu võistlus, kelgusõidu paarisvõistlus ja saanisõit. Hiljem  joodi teed ja söödi vastlakukleid.

16. veebruar - 4. klass käis õppekäigul Kõlleste vallavalitsuses. Tutvuti vallavalitsuse tööde- ja tegemistega.

15. veebruar - 8. klass tähistas sõbrapäeva ja vastlapäeva Otepääl snowtubingu mäel ja seejärel lõõgastuti Pühajärve veekeskuses.

15. veebruar - Algklassides töötas koolis sõbrapäeva postkast.

12. veebruar - 3. klassi sõbrapäeva klassiõhtu.

11. veebruar -  Koolis tutvustati Kodutütarde ja Noorte Kotkaste tegevust.

10. veebruar - 4. ja 5. klass osales VVV matkamängus. Käidi suusamatkal, viidi metsloomadele külakosti. Pärast matka käidi saunas, söödi pannkooke ja joodi teed ning räägiti olümpiamängude ajaloost.

10. veebruar - 4. klassi raamatukogutund. Räägiti lugemisaastast ja veebruarikuu tähtpäevadest.

22. detsember - Jõulupidu

21. detsember - Jõululaat

11. detsember - 1.-3. klass Mõnistes päkapikumaal.

8. detsember - 4. klass osales Karilatsi Talurahvamuuseumi jõuluprogrammis.

30. november - 7.-9. klassil projekti "Kolme peaga lohe" lõpetamine koolis viktoriini ja rühmatööga.

19. november - 7.-9. klass Tartus ekskursioonil projekti "Kolme peaga lohe" raames. Külastati ülikooli vana anatoomikumihoonet ja Lõuna Politseiprefektuuri.

16. november - Toimus koolis politseireid - kontrolliti keelatud ainete olemasolu.

11. november - 6. klass Taru Lõunakeskuses elamuskinos ja uisutasid jäähallis.

9. november - 4. klass osales Ülenurmel Eesti põllumajandusmuuseumis programmis "Mart üle maa!"

23. oktoober -  Algklasside öölugemine. Külas oli lastekirjanik Kätlin Vainola.

23. oktoober - 8. klass ekskursioonil Ida-Eestis

22. oktoober -  4. ja 5. klassi sõprusklassiõhtu

21.oktoober - algklassid Põlvas teatris vaatamas Pärnu teater "Endla" etendust "Reinuvader Rebane"

19. oktoober - Olid külas "Tagasi kooli" nädala raames vilistlased. 1.- 4. klassile esines Kristel Panksep Võrtsjärve Limnoloogiajaamast ja 5.- 9. klassile esines Roomet Sõrmus Põllumajandus-Kaubanduskoja esimees.

12.-16. oktoober - Toimus lapsevanemanädal "Minu lapse kool", kus lastevanematel oli võimalus tutvuda kooliga ja külastada oma lapse tunde.

6. oktoober - 4., 5. ja 6. klass osalesid Sangaste lossis programmis "Lossiprouad õpetavad".

2. oktoober - 9. klass korraldas Õpetajate päeva puhul aktuse ja andsid tunde.

1. oktoober - Toimus ülekooliline kunstiõpetuse tund teemal "Hea õpetaja"

24. september - Karaski - Krootuse jooks. Poistest võitis Erlend Saks ja tüdrukutest Monika Ojarand.

1. september  - Avaaktus.