Üritused
2004/2005 | 2005/2006 | 2006/2007 | 2007/2008 | 2008/2009 |
2009/2010 | 2010/2011 |
2014/2015
12. juuni - 9. klassi lõpupidu
3. juuni - 5.-7. klassi ekskursioon Haapsallu
29. mai - Kevadpidu
26. mai - 9. klassi Tutipäev
22. mai - 1. 4. klassi keskkonnaameti õppekäigul "Vaskuss"
11. mai - Tagasi kooli! raames külas Kai Treier
8. mai - Tagasi kooli! raames külas Greta Pentsa
7. mai - Lasteteater Meelejahutaja etendus "Peetrike looduses"
6. mai - Rattamatk Vähkjärve äärde
6. mai - 4. klassi klassiõhtu
5. mai - 3. klassi piknik- klassiõhtu Hilbal
5. mai - 5.-6. klass Perajärv metsaretkel
29. aprill - 5. klassi klassiõhtu
22. aprill - Piirkonna nelja kooli ohutuspäev
22. aprill - Ilusa käekirja konkurss
17. aprill - 7. klass kinos
12. aprill - R. Rohu nimeline kirjanduskonkurss
10. aprill - Öölugemine. Külas Contra
10. aprill - Vana-Võrumaa muusika kontsert. Külas Lauri Õunapuu ja Tarmo Noormaa
7. aprill - 7.-9. klass õppekäigul Siksalis
6. aprill - Pühademunade näitus
1. aprill - Jüri-Mari päev
31. märts - 7.-9. klass Paides Wittensteini ajakeskuses
27. märts - Perepäev
27. märts - 1.-4. klass Otepääl keskkonnaameti õppekäigul "Loomade elu talvel"
25. märts - 1.-9. klassid Savernas ansambel Brassical kontserdil
13. märts - Emakeelepäeva tähistamine
23. veebruar - Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus klubis
20 veebruar - Õpilastel Skype kõne Rumeeniaga
20. veebruar - Vene keele päev
18. veebruar - Algklassid teaduskeskuses AHHAA
18. veebruar - 7. ja 8. klassi räätsamatk "Räätsadega rappa" Valgesoos
17. veebruar - Vastlalaat + Vastlapäev
13. veebruar - Töötas sõbrapäeva postkast
12. veebruar - 8. klassi sõbrapäeva klassiõhtu
18. detsember - Jõulupidu
17. detsember - Füüsikapäev
16. detsember - Jõululaat
15.-19. detsember - Rändnäitus "Kosmosetehnoloogia meie igapäevaelus"
12. detsember - 6. klassi klassiõhtu
11. detsember - KEAT liikmetega preemiareisil Tartu Cinamonis
11. detsember - 1. 3. ja 4. klass Karilatsis Jõulumaal
10. detsember - Elamusaasta raames kohtumine Toomas Lunge ja Ants Johansoniga
5. detsember - 7. klass Tartus kinos
1.-5. detsember - Koolipere kaunistas koolimaja õpilasesinduse algatusel
4. detsember - 5. ja 6. klass Jõulukuu Taevaskojas
26. november - 4. klassi klassiõhtu
20. november - Algklassid külas Krootuse raamatukogus tähistamaks Edgar Valteri 85 sünniaastapäeva
11. november - Algklassidel külas Põlva Talurahvamuuseumi pedagoog rääkimas novembri tähtpäevadest.
6. november - Noortekonverents Põlvas
4. november - Pildistaja
31. oktoober - 8. klass Värska veekeskuses
28. oktoober - Lastevanemate koosolek
9. oktoober - Algklasside ühine programm "Jäälind - Taevaskoja pärl"
6.-10. oktoober - Leivanädal
3. oktoober - Õpetajate päev
26. september - 5. klassi klassiõhtu
26.september - Euroopa keeltepäev
19. september - Karaski - Krootuse jooks
1. september - Avaaktus